Ваги для худоби

Проектуваня і виготовлення ваг для тварин потребує нестандартного підходу та значного досвіду. В першу чергу вирішуєтся які саме тварини будуть зважуватись – крупна рогата худоба, свині, птиця та інші. Вирішуються питання огорожи місця зважування, доступу до платформи, фіксації тварин та багато іншого. Іноді приймаються оригінальні рішення, в залежності від ситуаціі на місці – наприклад розміщення електронних ваг для тварин у коридорі приміщення.

Також має значення будуть зважуватись тварини окремо чи декілька голів разом одночасно. Можливі обидва варіанта, але треба розуміти чим більше розрахункове загальне навантаження – тим більше ціна поділки вагів – відповідно менша точність зважування.

Технічно – конструкція електронних ваг для тварин схожа на конструкціі інших електронних ваг: рухома платформа на тензодатчиках, під’єднанних до вагопроцессора, але використовуються ФУНКЦІЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ВАГИ – цифрові фільтри та многократне зважування з автоматичним розрахунком для мінімізації помилок, пов’язанних з можливим рухом тварин в процессі зважування.

ваги для тварин
ваги для тварин

Ще одна особливість електронних ваг для тварин, що виготовляємо саме ми – платформа встановлюється не менше ніж на 4 (чотири) тензодатчика. На сьогодні будують багато ваг для тварин на основі 1-го датчика, це здешевшує та спрощує конструкцію ваг, але зовсім не достатьньо для отримання якісних данних при зважуванні тварин.

Спеціальна антикоррозійна обробка з наступною покраскою конструкцій, грамотна прокладка електричних та сигнальних проводів – обов’язкова.

https://avtovagy.com/wp-content/uploads/ваги-для-тварин_13.jpg
 
Live Experimental

Спілкуємось, знання та досвід ...

Back to Top