Пандусні ваги

Пандусні автомобільні ваги простіші, дешевші і будуються значно швидше за інші типи автоваг.

Їх можна встановлювати на будь-якому зручному рівному твердому місці, наприклад при в’їзді на територію, цех, між складами, на КПП.

Зважувальна платформа, на яку заїжджає автомобіль, звісно вища за рівень грунта або дороги, тому  для заїзду на неї будують наклонні пандуси.  Це збільшує загальну довжину ваг – сама платформа і пандуси. При проектуванні треба враховувати розміщення пандусних автомобільних ваг місце для заїзду та з’їзду з них.

Пандусні автомобільні ваги – це надійний, високоточний та відносно недорогий тип автоваг, але особливості конструкції вимагають обережної і акуратної поведінки водія. Легковажність і помилка в керуванні може призвести до пошкодження автомобіля або навіть авто ваг тому що платформа та пандуси знаходяться вище над дорогою.

Саме тому  для нових авто ваг  ми рекомендуємо будувати  котлованні автомобільні ваги – при їх експлуатації  людський фактор чи помилки  мають  менше значення та наслідки.

https://avtovagy.com/wp-content/uploads/Автомобільні-Ваги_Пандусні_2013-11-28_2014-09-22_с.Ківшовата-Київська-обл.-на-КПП_80т-18х3м_04.jpg
 
Live Experimental

Спілкуємось, знання та досвід ...

Back to Top