• Home
  • /
  • Автомобільні ваги

Автомобільні ваги

На підприємствах, в господарствах, оптових базах та складах завжди потрібно важити великі об’єми продукції, будівельні матеріали, зібраний врожай, вторинну сировину та багато іншого.

При великих об’ємах найкраще це робити саме за допомогою автомобільних ваг – ваг, які можуть зважити цілком весь автомобіль разом з вантажем. Це не тільки значно економить час та трудові ресурси на перевантаження та окреме зважування вантажу, але й може буди частиною технологічного процесу, наприклад:
Зваживши на автовагах машину з врожаєм можна заздалегідь знати та розрахувати які знадобляться об’єми складів або упаковки для подальшого складування та фасування врожаю.

 
Тільки знаючи кількість добрива у цистерні для обробки полів можна точно знати яку площу можна обробити та уникнути зайвого екологічного забруднення.
 
На в’їзді до підприємства по переробці вторинної сировини на КПП за допомогою автомобільних ваг зважується автомобіль разом з вантажем. Після розгрузки на виїзді через автоваги знову отримуються данні про вагу порожнього автомобіля та по різниці вираховується вага вантажу.

 

Точне зважування допомагає уникнуть помилок при підрахунках зібраного врожаю, дотримуватися технічних вимог при використанні добрив та будівельних матеріалів, зберегти приємні та ввічливі стосунки з партнерами, поставниками та замовниками завдяки чесним та точним даним про вагу вантажу, уникнути шахрайських дій при прийомі товару або транспортуванні.

Допустима похибка класичних автомобільних ваг становить 30 кг для 30 тонних ваг, та 50 кг для 50 тонних автомобільних ваг. Але ці цифри дійсні лише для справних механізмів. При найменших неполадках точність значно знижується, а головна проблема – можна не помітити цей момент. Лише при використанні електронних автомобільних ваг можна бути впевненим не тільки в точності вимірів але й в справності системи в цілому під час зважування. Крім того на зважування електронними вагами менш діє людський фактор.

Але це можливо лише за умов правильного проектування та будування (або модернізації існуючих) автомобільних ваг досвідченими спеціалістами з обов’язковим дотриманням технічних умов при експлуатації.

Автомобільні ваги  які установила (або модернізувала) наша компанія надійно працюють в штатному режимі та дають високоточні результати. Це ви можете самі перевірити оглянувши представлені на сайті матеріали, або зв’язавшись з підприємствами на яких працюють наші автомобільні ваги.

 
Live Experimental

Спілкуємось, знання та досвід ...

Back to Top