Металева платформа

Автомобільні Ваги 2010-07-29 пгт. Літин Металева Платформа
Автомобільні Ваги 2010-07-29 пгт. Літин Металева Платформа

Виходячи з досвіду у нашій роботі ми використовуємо або намагаємося використовувати металеву платформу для автомобільних ваг.

Металева платформа дорожча за залізобетонну, але її зручно встановлювати у автоваги та простіше обслуговувати. Іноді, в залежності від місця встановлення та конструкції автомобільних ваг, особово критих, металева платформа виявляється єдиним можливим варіантом.

Прикро, що  деякі виробники намагаючись зробити автоваги дешевими, нехтують розрахунками, використовують тонший метал чи ще гірше – зовсім інший профіль конструктивних елементів, не думаючи про те що навантаження 80-100 тонн, та весь час змінне навантаження на автомобільні ваги вимагає відповідальності  при виборі і будівництві рухомої платформи. Не той профіль конструктивного елемента чи спрощена конструкція призводить до вигинання платформи, пошкоджує тензодатчики, руйнує саму платформу, і при нерівномірному розподілу ваги між тензодатчиками значно знижується точність автоваг.

Металева платформа – це зручна та перевірена конструкція.

Металева платформа – найкращий вибір, але вона й найдорожча. Автомобільні ваги будуються не один десяток років, конструкторські пошуки та практичний досвід давно виявили оптимальну конструкцію платформи автоваг та вузлів.  Є відповідні точні розрахунки, креслення та великий досвід будівництва автомобільних ваг з використанням металевих платформ.  Автоваги побудовані за ними дуже надійно працюють, зручні в установці та обслуговуванні.

 
Live Experimental

Спілкуємось, знання та досвід ...

Back to Top