Платформа

 • Конструкція платформи
  Конструкція платформи
 • Платформа готова до установки
  Платформа готова до установки

 

Рухома частина автомобільних ваг. Саме платформа приймає вагу автомобіля та рівномірно розподіляє її по усім тензодатчикам. 

 

 

 

 

Ми виготовляємо та використовуємо металеві зварні платформи перевірених конструкцій.

 

Варіанти виготовлення платформи:

 

- Виготовлення усієї платформи безпосередньо на місці.

 

- Виготовлення платформи силами та з матеріалів замовника під доглядом спеціаліста - шеф монтаж.

 

 

Крім металевих платформ у конструкціях автомобільних ваг використовують залізобетонні платформи. Виготовлення залізобетонної платформи значно дешевше.

 • Металева платформа

  Металева платформа

  Виходячи з досвіду у нашій роботі ми використовуємо або на намагаємося використовувати металеву платформу для автомобільних ваг.

   

  Металева платформа - зручна та перевірена конструкція. Є відповідні розрахунки, креслення та великий досвід будівнитства автоваг з використанням металевих платформ.

   

   

   

   

   

  Металева платформа дорожча за залізобетонну, але її зручно встановлювати у автоваги та простіше обслуговувати. Іноді, в залежності від місця встановлення та конструкції автомобільних ваг, особово критих, металева платформа виявляється єдиним можливим варіантом.

 • Виготовлення залізобетонної платформи

  Залізобетонна платформа

  Виготовлення залізобетонної платформи простіше за виготовлення металевої платформи.

   

   

   

   

   

  Ми готові та працюємо з залізобетонними платформами. На складі вже є готові до установки залізобетонні платформи. Але їх встановлення у конструкцію автоваг та подальше обслуговування набагато складніше. Тому ми намагаємося залізобетонні платформи у конструкціях автомобільних ваг не використовувати і радимо використовувати тільки металеві платформи.