Нові ваги

 • Пандусні автоваги в господарстві
  Пандусні автоваги в господарстві
 • Пандусні втомобільні ваги на КПП
  Пандусні втомобільні ваги на КПП
 • Котлованні ваги
  Котлованні ваги
 • Котлованні автоваги. Будівництво
  Котлованні автоваги. Будівництво
 • Криті котлованні автоваги
  Криті котлованні автоваги

Будування нового завжди добра справа. Нові електронні автомобільні ваги ми будуємо двох видів:

 

- Пандусні автомобільні ваги.

- Котлованні автомобільні ваги.

 

 

Пандусні (естакадні, наземні) не вимагають особливих витрат на зведення фундаменту, їх можна монтувати на плитах. Не вимагають встановлення навісу над собою і прокладання дренажної системи. Звичайна висота - 300-350 мм над рівнем дороги. Якщо зупинитесь на цьому виді, при виборі місця встановлення врахуйте загальну довжину (самих ваг і пандусів).

 

 

 

 

Котлованні навпаки, вимагають великих витрат на будівництво фундаменту. Адже необхідно вирити глибокий котлован, прокласти дренажну систему і т.д. Фундамент будується довго (в кілька етапів), але надійно. Потрібно враховувати час застигання бетону. Вони стаціонарні: якщо виникне необхідність перенесення, треба буде заливати новий фундамент. Щоб у ямі не скупчувалися опади, потрібно облаштувати навіс. Обладнання знаходиться на одному рівні з дорогою. При такому способі встановлення зменшується довжина дороги, яку займають ваги. Це відбувається за рахунок відсутності пандусів. Відсутність пандусів дає ще одну перевагу котлованним вагам  - безпечність. Водій не пошкодить машину, вантаж або ваги помилковим маневром при заїзді на зважування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми рекомендуємо будувати Котлованні автомобільні ваги, тому що вони витримують більше навантаження та мають більший строк експлуатації. Тензодатчики сховані від шкідливих дій навколишнього середовища, при ремонтних роботах доступ до них більш зручний. Та взагалі на точність зважування котлованних автомобільних ваг менш діє людський фактор та помилка водія не призведе до пошкодження автомобільних ваг або автомобіля.